Zajezierce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
77 000 PLN
Cena za m2
41,73 PLN
Powierzchnia działki
1 845 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-06-17
Numer oferty
7/5872/OGS

Opis nieruchomości

Szukasz działki w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, otoczonej lasami i zielenią?
Marzysz o własnym domu?
Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Zajezierce gm. Zabłudów położoną zaledwie 15 kilometrów od Białegostoku na skraju Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Lokalizacja działki stanowi świetne miejsce na budowę domu oraz sprzyja wypoczynkowi i rekreacji.
Działka o powierzchni 1845m2, posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Dostępne media znajdują się w ulicy: prąd oraz woda. Teren działki jest płaski, porośnięty roślinnością trawiastą oraz drzewami. Działka nieogrodzona z dostępem do drogi od strony północnej i zachodniej.

W najbliższej okolicy znajduje się rozproszona, niska zabudowa wiejska oraz nowo wybudowane domy. Na miejsce można wygodnie dojechać asfaltową, powiatową drogą.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!!!

Zapraszam do obejrzenia osobiście.

Anna Janowska tel : 884 70 71 71
e-mail: anna.janowska@mimnieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MiM Nieruchomości Mariusz Misarko dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MiM Nieruchomości Mariusz Misarko z siedzibą w Białystok (15-872) przy Dąbrowskiego 28 lok. 223. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).