Dobrzyniówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
87 000 PLN
Cena za m2
50,73 PLN
Powierzchnia działki
1 715 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Dostępne od
2020-03-12
Numer oferty
20/5872/OGS

Opis nieruchomości

Już mało jest takich miejsc gdzie czas płynie leniwie wyznaczany przez otaczającą naturę, gdzie słychać szum łąk a wiedza że do miasta Białystok jest tylko 20 minut drogi pozwala czuć się komfortowo.
To miejsce jest dokładnie takie!

Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Dobrzyniówka, która jest doskonale skomunikowana z miastem Białystok, szybki dojazd drogą asfaltową, to zaledwie 15 km od centrum.
Nieruchomość o powierzchni 1715 m2 jest idealna by zaprojektować i wybudować dom. Działka ma kształt prostokąta: 25/65m, z wjazdem z drogi od północnego zachodu.
Płaska powierzchnia - bez konieczności wyrównywania terenu i ponoszenia dodatkowych kosztów. Media w drodze: prąd. W sąsiedztwie pola, łąki oraz inne działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne. Dojazd drogą asfaltową prawie na miejsce, ostatnie 230 m to utwardzona droga gruntowa.

To może być Twoje miejsce na ziemi!

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
Zapraszam do obejrzenia osobiście.

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze MiM Nieruchomości.
Anna Janowska tel : 884 70 71 71
e-mail: anna.janowska@mimnieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MiM Nieruchomości Mariusz Misarko dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MiM Nieruchomości Mariusz Misarko z siedzibą w Białystok (15-872) przy Dąbrowskiego 28 lok. 223. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).