Cieliczanka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
77 000 PLN
Cena za m2
92 PLN
Powierzchnia działki
837 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Numer oferty
14/5872/OGS

Opis nieruchomości

Wyobraź sobie spokój i ciszę, kawę o poranku przy śpiewie ptaków, zimą ślady saren, letnie wędrówki po lesie a teraz zobacz naszą propozycję...
Ta działka jest właśnie dla Ciebie!
Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Cieliczanka, zaledwie 20 km od Białegostoku i tylko 3 km od Supraśla, umiejscowioną na terenie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Miejscowość położona przy wschodnim szlaku rowerowym Green Velo. W pobliskim turystycznym miasteczku Supraśl znajdują się bank, przychodnia, przedszkole i szkoła, liczne restauracje, sklepy oraz miejsca polecane do zwiedzania.
Nieruchomość o powierzchni 837 m2 jest idealna by zaprojektować i wybudować dom. Działka ma kształt prostokąta: 21/38m, z wjazdem z drogi wewnętrznej (dostęp do tej drogi maja dwie działki) od północy.
Płaska powierzchnia - bez konieczności wyrównywania terenu i ponoszenia dodatkowych kosztów. Media w drodze: prąd. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa wiejska oraz nowe domy. Dojazd drogą asfaltową prawie na miejsce, ostatnie 900m to utwardzona droga gruntowa.
Nie czekaj, kup działkę już dziś i spełniaj marzenia.
W ofercie posiadamy jeszcze dwie działki zlokalizowane w sąsiedztwie.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
Zapraszam do obejrzenia osobiście.
Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze MiM Nieruchomości.
Anna Janowska tel : 884 70 71 71
e-mail: anna.janowska@mimnieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Rzeka, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MiM Nieruchomości Mariusz Misarko dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MiM Nieruchomości Mariusz Misarko z siedzibą w Białystok (15-872) przy Dąbrowskiego 28 lok. 223. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).