Henrykowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
135,01 PLN
Powierzchnia działki
1 474 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Studnia
Szambo
Numer oferty
18/5872/OGS

Opis nieruchomości

Twoje miejsce na ziemi – TAK!
Spokojna okolica wśród zieleni – TAK!
Blisko miasta, rozrywki, kultury, znajomych i przyjaciół – TAK!
Ta działka jest właśnie dla Ciebie!
Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Henrykowo, zaledwie kilka kilometrów i 15 minut od centrum miasta.
Nieruchomość o powierzchni 1474 m2 jest idealna by zaprojektować i wybudować dom, ale już teraz nieruchomość może służyć jako działka rekreacyjna ponieważ jest wybudowany drewniany domek letniskowy z rozprowadzoną instalacją wodnokanalizacyjną, założona jest także skrzynka elektryczna, własna studnia głębinowa oraz szambo. Działka ma kształt prostokąta: 32/48m, z wjazdem od zachodu. Ogrodzenie drewniane w stylu rancza. Płaska powierzchnia - bez konieczności wyrównywania terenu i ponoszenia dodatkowych kosztów.
W sąsiedztwie rozproszona zabudowa jednorodzinna, obok buduje się kilka nowych domów. Dojazd nową drogą asfaltową prawie na miejsce, ostatnie 150m to droga gminna gruntowa.
Odległość do szkoły około 3,3km.
Do najbliższego sklepu około 2,8km.
Przystanek komunikacji miejskiej oddalony około 2,8km, ale od marca autobus komunikacji miejskiej będzie dojeżdżał do wsi i będzie to najdalej ok. 400m.

Nie zwlekaj, ta nieruchomość jest dostępna od zaraz.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
Zapraszam do obejrzenia osobiście.
Anna Janowska tel : 884 70 71 71
e-mail: anna.janowska@mimnieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Drewniane
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MiM Nieruchomości Mariusz Misarko dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MiM Nieruchomości Mariusz Misarko z siedzibą w Białystok (15-872) przy Dąbrowskiego 28 lok. 223. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).