Zabłudów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
109 000 PLN
Cena za m2
157 PLN
Powierzchnia działki
690 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Studnia
Numer oferty
17/5872/OGS

Opis nieruchomości

Marzysz o domu z ogródkiem, a może mieszkasz w mieście i chcesz mieć miejsce na weekendowe lub popołudniowe wypady na własny trawnik. Możliwości jest wiele, Ty decydujesz.
Oto działka budowlana w miejscowości Zabłudów, tylko 12 kilometrów od granicy miasta Białystok.
Nieruchomość o powierzchni 690 m2 jest już w znacznej mierze zagospodarowana, ogrodzona siatką panelową, obsadzona licznymi iglakami i drzewkami owocowymi. Już teraz służy jako działka rekreacyjna ponieważ jest wybudowany drewniany domek letniskowy, założona jest także skrzynka elektryczna oraz własna studnia głębinowa z pompą. Jest wydzielone miejsce przygotowane na budowę domu. Działka ma kształt prostokąta: 20/34m, z wjazdem od północnego wschodu.
W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, obok budują się nowe domy. Dojazd drogą asfaltową prawie na miejsce, ostatnie 150m to droga gruntowa.
Wiosną ta działka może być już Twoja.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
Zapraszam do obejrzenia osobiście.
Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze MiM Nieruchomości.
Anna Janowska tel : 884 70 71 71
e-mail: anna.janowska@mimnieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Komenda policji, Przychodnia lekarska, Sklep, Rzeka, Park, Zabudowa niska, Kościół, Bank, Las, Szkoła, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MiM Nieruchomości Mariusz Misarko dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MiM Nieruchomości Mariusz Misarko z siedzibą w Białystok (15-872) przy Dąbrowskiego 28 lok. 223. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).